| DarknessEagle a întrebat:

As vrea putin ajutor cu niste sfaturi deoarece de curand am inceput sa plac o fata care este si cu mine in clasa(am placut-o si mai demult dar faza e ca si-a tras o parere proasta despre mine ca era foarte imatur) iar problema este ca nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea, sunt timid de fel, iar in ultimul timp m-am schimbat foarte mult... help!

Răspuns Câştigător
| Kreisegger a răspuns:

Dacă ești în pragul adolescenței este pur și simplu normal să ai astfel de manifestări...așa că nu îți fă grji pentru schimbări emoționale, fizice, pshicice, mentale, deoarece este normal când înca esti copil

Nu am timp sa iti explic dar uite un videolcip in limba romana care o sa te ajute extrem de mult:
https://www.youtube.com/watch?v=8AICX1ZxRqs

Baftă...

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Dovedește-i fetei că nu ești imatur.