| AndreeaDeea98 a întrebat:

Buna as vrea sa activez o extraoptiune la Cosmote cu mai putine minute si sms, dar as vrea sa am si internet pe mobil. Daca se poate vreau o extraoptiune cu mai putini euro.

Răspuns Câştigător
| bicpix a răspuns:

Depinde ce abonament ai, daca acesta este unul Cosmote Perfect pentru tine, poti forma *100# de pe telefonul tau, la ramura 2 ai extraoptiuni si acolo-ti alegi una. Daca esti utilizator Prepaid la la fel. Daca nu te descurgi, apeleaza 1234.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat