| Anonimoak a întrebat:

As vrea sa aflu cat costa cand ma intorc dintr o alta tara in Romania daca am bagaje? K am auzit k la dus e gratis si la intors trebuie sa platesc bagajele si nu stiu cat big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ce te intorci?
-cu avionul ai voie la 30 kg bagaj de cala +10kg bagaj de mana si ce depaseste platesti 8 euro pe kg.
-cu autocarul ai voie la 40 kg si ce depaseste platesti 1-1, 5 euro/kg
-cu persoane private ->la fel 1, 5 euro/kg
-cu trenul -platesti doar biletul (bagaje in limita bunului simt) nu te controleaza nimeni la bagaje.

| Anonimoak explică (pentru neluL):

Multumesc! happy

| neluL a răspuns (pentru Anonimoak):

Cu placere ! bye,bye ! wave