| Simoni a întrebat:

As vrea sa cumpar telefonul LG GS290. Vreau sa stiu daca il are cineva si daca este bun, cam cum scoate pozele, cat tine bateria, se aude tare? happy. Multumesc. Funda

1 răspuns:
| TakerNos a răspuns:

Am avut un LG gs 290 sau cookie fresh e destul de performant la banii lui la sunet se tine de un Nokia 2700, 5130 expres music si aproape de Nokia x2 pozele le scoate destul de clar ziua ba daca stii sa le faci chiar foarte clar eu am ramsa surpins bateria nu ai probleme acum am un HTC wildfire si pot sa spun ca pe monitorul meu de 17 daca fac o poza fixa se vede aproape la fel ca HTC-ul meniul e destulde bine realizat deci daca dispui de bani ia-l