| sweety9girl a întrebat:

As vrea sa fiu reprezentant Avon sau Oriflame.
-Care ar fi mai buna?
-Ce avantaje am ( la fiecare)

Răspuns Câştigător
| ghrayada a răspuns:

La Avon ai comision din comenzi intre 15% si 40%, cadouri in produse aproape la fiecare brosura, comenzile se pun pe net, vin acasa la tine prin curierat, produsele sunt mereu pe stoc si cu siguranta sunt mai multe decat la oriflame. in brosuri gasesti pagini parfumate pe care le poti arata clientilor.

Eu sunt coordonatoare la AVON, daca vrei sa te inscrii la mine am o oferta speciala - sedinta foto gratis. cauta-ma pe facebook la adresa http://www.facebook.com/sita.lixandru ca sa vezi ce poze fac.

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

M o prietena care a fost reprezentanta la Avon iar acum e la Oriflame. Este mult mai multumita acum si spune ca sunt mai multe avantaje, ca primeste mai multe produse gratis si de o calitate mai buna. Si eu iti recomand tot Oriflame, dar e alegerea ta. Multa bafta!

| nom a răspuns:

Eu optez pentru avon.iti dau cadouri in fiecare luna si in comparatie cu oriflame, discount'ul este mult mai mare.prin urmare, primesti multi banihappy

| iulikutza33 a răspuns:

Buna!

Pai,iti dau niste sugestii...
-Mai bun ar fi Avonul, pt.ca mi-am luat o data o crema de fata de la Oriflame si mi s-a uscat pielea si era mult mai aspra...si nu cred ca vrei sa primesti plangeri de la cei care cumpara.
-Avantaje ai destule.Am o prietena care e reprezentant Avon si a gasit de multe ori in pachetul cu produse, niste produse in plus.Si s-a uitat mai bine pe catalog si scria ca, dacaa faci comanda de X lei primesti parfumuri, creme, rujuri..si eu cred ca e desutl de convenabil..acum la Oriflame nu stiu cum e...

Iti sugerez Avon-ul.happy

| Georgienützä a răspuns:

Buna! e mult mai bun sa fii la avon, sunt si eu si uneori mai primesti chestii pe gratis, pentru tinne daca cumperi sunt mai ieftine, ai avantaje

funda plz?

| Mymytica a răspuns:

Avonncosmetics32@yahoo.com
sunt lider avon si te pot inscrie da-mi add si iti dau toate detaliile.

| Mymytica a răspuns:

Buna eu iti recomand avon, sunt lider avon si te pot inscrie iti dau toate detaliile pe mess:avonncosmetics32.

| alexcoca11 a răspuns:

Mai bine ai la avon sunama 0745529912 pentru detalii