| capsuna16 a întrebat:

As vrea sa fiu si eu reprezentant la ceva, adica sa dau comenzi de pe cataloage ca Avon/Oriflame dar in afara de astea pentru ca sunt deja multi reprezentanti la astea doua. As vrea sa dau comenzi de pe cataloage cu produse cosmetice de pe care sa stiu ca comanda lumea. Am gasit pe internet o astfel de "companie" la care par destul de interesante cataloagele. Este Lady's. Puteti sa imi spuneti parerea despre Lady's sau sa imi dati alte exempe?

Răspuns Câştigător
| AnaMy a răspuns:

Sincera sa fiu...lumea mai degraba cumpara de la campanii mai cunoscute, pentru cele mai putin cunoscue ai mai multa treaba si e foarte greu ca am incercat, iar oriflame nu-s chiar asa multi, dar la avon daca vrei sa devii reprezentant te ajut eu!:d si la oriflame daca vrei te ajut tot euhappy, da-mi un semn pe id AnnMy98 (doar daca esti interesata)

3 răspunsuri:
| jolycris a răspuns:

Buna, te poti inscrie si la Giada Rome www.giada-rome.com. Produsele sunt bune iar preturile mici. Daca vrei sa te inscri poti sa ma contactezi la adresa jolycris2000@yahoo.com

| RaLuaCH a răspuns:

Sunte multi cumparatori AVON si Oriflame, dar produsele sunt calitative. Vin.o inaintea celorlalti cu catalogul si o sa ai de castigat. celelalte firme nu sunt cunoscute si nu prea vei avea succes happy propria experienta. fundita?big grin

| Delia_Obaciu_1992 a răspuns:

Cosmeticele de la Lady's sunt foarte bune..eu personal l-am incercat si cei care comanda sunt multumiti, dar te las pe tine cel mai bine sa te convingi, linkul de afiliere. http://ladys.ro/a/OMYwPANm,b Bafta!