| AnaMaria32 a întrebat:

Buna,as vrea sa ii spun tipului de care sunt îndrăgostită tot ce simt fata de el dar îmi e oarecum teama de reacția lui. Sunt conștientă că dacă tot amân momentul in care îi voi spune, va exista posibilitatea sa îl pierd deși sincer chiar nu îmi doresc asta însă nu știu de ce nu am curajul necesar să ii spun. Ce as putea face în situația asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu te sfatuisc sa-i spui, fiindca ai toate sansele sa te refuze.
Asteapta ca baiatul sa faca primul pas, lasa-i lui placerea sa-ti spuna si o va face cu siguranta daca si el te place si daca este singur, evident.

| Bazzed a răspuns:

Având https://www.tpu.ro/......-pierd-si/
In vedere, voi spune ca te place și zic sa încerci, n-o asculta pe Vio, e fiarta pe cavalerism

| akaanne a răspuns:

Nu ai curajul pentru ca ți e teama de respingere. Ai putea sa i spui subtil ca ți a atras atenția și după vezi cum se dezvolt lucrurile pe parcurs. Dacă nu încerci ai pierdut dejahee hee))