| ellenutzza a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi comand niste lucruri de pe site-ul Ebay, imi puteti da mai multe detalii despre modul de livrare, daca trimit in Romania, cat costa taxa de transport, daca trebuie sa iau coletul de la posta si cum trebuie sa platesc produsele?

Multumesc.

1 răspuns:
| jackzorn a răspuns:

Treaba cu transportul nu tine de ebay ci de cel care vinde, dai si tu click pe produsul care te intereseaza si vezi la delivery daca trimite sau nu, eventual poti sa le si adresezi intrebari vanzatorilor, iar taxa de transport variaza in functie de compania de transport, greutatea coletului, si timpul de livrare, daca vrei sa iti ajunga mai rapid platesti mai mult. De obicei produsele se platesc cu cardul prin paypal, dar nu neaparat fiecare vanzator stabileste metoda prin care sa primeasca banii.