| Anonim4aq a întrebat:

as vrea sa imi dati un sfat ca e tare greu cand nimeni nu te ajuta macar cu un sfat. De mic mi-am dorit sa fac muzica, sa cant, sa am un viitor cu asta. Chiar daca am voce eu tot imi doresc sa fac acest lucru. Cum pot face acest lucru? Vreau un ajutor. Chiar imi doresc acest lucru si vreau sa ma duc tot mai sus cu asta, cu ce sa incep prima data ca sa imi fac o voce mai frumoasa, cum pot sa-mi fac prima piesa? Am 17 ani. Daca vreti sa-mi scrieti in privat

1 răspuns:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Daca nu esti inzestrat cu voce cam greu, incearca cu un instrument