| Trollman a întrebat:

Buna,as vrea sa imi fac un paysafe card, dar nu stiu cum....cum se face/cumpara unul? se foloseste de mai multe ori?
PS:as vrea sa cumpar minecraft cu paysafe card, va trebui sa schimb banii in euro?

Răspuns Câştigător
| Cristinel69 a răspuns:

Deci. un paysafe card il iei de la magazine unde scrie "paypoint" in general. dar mai gasesti si magazine unde nu scrie. trebuie sa intrebi. nu il poti folosi de mai multe ori doar in cazul in care iti mai ramane rest pe bon. tu cand platesti sunt sume fixe : paysafe de 25, 50, 100 si 300 de lei. doar aceste valori poate sa le aiba, nu 10, 35, 89, etc. si eu folosesc pentru LoL paysafe.

| Trollman explică (pentru Cristinel69):

Merci,dar la Minecraft, trebuie schimbati leii in euro?

| Cristinel69 a răspuns (pentru Trollman):

Nu cred. dar daca iei un paysafe de 25 cred ca va insemna 5 euro confused