| suGus_8787 a întrebat:

As vrea sa imi iau niste Blugi Colorati, din Bucuresti. Unde as putea gasi si cat costa [ sigur ]? Daca se poate prin sectorul 4 happy

4 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

La city mole in ces 4 si are ce vrei

| Bellatris a răspuns:

Http://www.kurtmann.ro/ Este mai simplu, comanzi pe internet si preturile nu sunt foarte exagerate. Ai toate detaliile in josul paginii in cazul in care iti place ceva. Daca nu, mall-urile si alte magazine iti stau la dispozitie atat in sectorul 4 cat si in altele.

| JLO a răspuns:

Miniprix...sunt foarte ieftin...au si site http://www.miniprix.ro

| Tσχץ a răspuns:

Buna! happy Am stat in Buk o periodata destul de scurta (la verisoara mea), din cate stiu La Dragon-ul Rosu, erau si sunt "blugi colorati".Eu mi-am cumparat de aqolo, sunt taiati si ff colorati sunt super si ii ador... Dar sincer nu m-ai stiu in ce "sec" se afla. sry happy Sper ca am fost unpik de ajutor, oriqm sa treci p aqolo e superhappy. A da era sa uit pretul lor sunt hm. cam in valoare de 3-5, 00 "lei", nu stiu daca am scris bine rolling on the floor, sry! happy