| RaluuX a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon mobil nou si nu stiu ce modele de telefoane sunt bune imi puteti recomanda cateva modele!?(exclus telefoane cu clapeta)daca scrieti un tuchscreen sa nu fie unul mai scump de 4 milioanehappy! Fundaaaaaa pentru cel mai complet raspuns!

7 răspunsuri:
| Andrutzikka a răspuns:

Paii, ti-as recomanda Samsung Galaxy Gio Dark Silverhappy E cu th, e ff cool, ecranul mare, smartphonesmug Daca o sa ti`l iei la abonament te costa 100 de lei.App vorbele despre tellu` asta nu`s puse la nimereala ci eu am tellu`. App la abonament cu internet daca vrei sa stai pe netsmug App si are un joc super misto Talking Tom Cat Freehappy Bye

| RaluuX explică (pentru Andrutzikka):

Am cautat pe net telefonul e chiar dragut dar scrie ca e peste 5 milioane deci...mersi oricum de raspuns, mai astept raspunsuri

| Andrutzikka a răspuns (pentru RaluuX):

Tu vrei la liber?

| RaluuX explică (pentru Andrutzikka):

Ce?

| Andrutzikka a răspuns (pentru RaluuX):

Tu vrei la liber telefonul Samsung Galaxy Gio Dark Silver?

| RaluuX explică (pentru Andrutzikka):

Pai nu il vreau gratis normal dar totusi nu dau 5 milioane pentru un telefon...

| Andrutzikka a răspuns (pentru RaluuX):

Atunci, iar Corby [Samsung Corby] si dai cred ca 3 milioane? Ma rog, tellu` e destul de bunicel.