| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de alergat, seara,(caci numai atunci pot), dar doar ca sa imi tonific corpul, caci de slabit nu vreau, sunt destul de slaba. Cum pot face sa alerg, dar sa nu slabesc? :-s Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| BADGIRLL a răspuns:

Buna:* ai putea sa iti faci putin timp liber si sa te duci la sala de fitness si dupa catva timp sunt sigura ca o sa fi multumita de rezultate ^^ iar in legatura cu alergatul ar trebui sa mananci inainte de ora 8 si dupa treci la alergat laughing cam o ora - o ora jum cred ca este suficient daca spui ca esti slabuta. sper ca team putut ajuta pup:*