| lapadatgeorge a întrebat:

Buna!
As vrea sa-mi cumpar o replica de Iphone 4S de pe 240.ro, dar vreau sa stiu daca e profitabil, si daca are SIRI.

Funda! PA!

5 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Replicile sunt niste telefoane asamblate in niste garaje la chinezi din componente cumparate de la piata.

E ca un telefon de jucarie. Nu are sistem de operare iOS, nu are Siri. E doar o imitatie care nu face nimic din ce face originalul.

| katalyn27 a răspuns:

Niciodata sa nu-ti cumperi replici, nu o sa aiba sistem OS, nici siri, nu are rost sa dai bani

| Loser8299 a răspuns (pentru katalyn27):

Nu o sa aiba OS? Wtf? Stii ce inseamna OS?

| katalyn27 a răspuns (pentru Loser8299):

Ahh am uitat "i" e "iOS" si da stiu ce e OS

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il vrei de unica folosinta e ok, sa nu te astepti la aplicatii sau sistem de operare.