| alexa14_9668 a întrebat:

as vrea sa-mi fac cont pe voyo dar daca imi activez contul si de exemplu vizionez ce am vrut sa vad si apoi imi dezactivez contul trimitand sms cu stop voyo..este posibil sa platesc in continuare abonamentul oricum?happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca platesti pentru o anumita perioada, o luna de exemplu si se dezactiveaza oricum daca nu platesti in continuare. Trebuie sa fii totusi atenta, daca ai o suma in cont, sa dezactivezi optiunea activare automata.