| evelina_4867 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi raspundeti daca e bine sa ai un iubit care e departe de tine:Xastept raspunsuriii multumesclove struck

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Sincer eu nu prea sunt de acord cu asta! Am avut o relatie la distanta si a esuat.El era cu alta fata.Am aflat i-am dat inca o sansa, iar s-a intors la ea si am pus punct pentru ca ma saturasem.Nu toti baietii sau fetele sunt fideli.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Sincer, mai rar sunt baieti sau fete care`ti sunt fideli.Si eu am avut o relatie la distanta si acum am, dar am sa ma intalnesc cu el odata si odata love struck. Deci nu e nimic rau in chestia asta! Numai ca relatiile la distanta trebuie sa fie bazate pe incredere si fidelitate!

| mariamagdalena09 a răspuns:

Da,chiar daca e departe, dragostea e peste tot! funda?

| maya1030 a răspuns:

Sa stii ca nu e rau. uite de exemplu eu am un prietenul meu sta intr-un orasel de langa Bucuresti iar eu sunt in Vaslui ne vedem doar in vacante eu am incredere deplina in el pentru ca si el are in mine, si cu cat distanta e mai mare cu atat e dragostea mai mare la revedere, e si rau in sensul ca nu poti iesi cand vrei cu el nu e ca atunci cand e cu tine dar daca stii sa iti traiesti viata nu e rau deloc.

| RosSscathaa a răspuns:

Hmm.thinking eu nu prea cred in lucruri de genu` ^^ pentru ca nu ai ocazia sa stii persoana foarte bine. si te poate face sa te atasezi de ea fara sa stii adevarul despre ea.^^ o persoana poate foarte bine sa te minta.in ceea ce priveste amanuntele legate de ea.^^ eu zic ca cel mai bine ar fi sa iti gasesti un iubit din acelasi oras cu tine!