| bibobia a întrebat:

as vrea sa scap de cosuri pentru ca toata lumea in spune lucruri urate de cand le am crying((, si toate cremele pe care le-am incercat nu-au avut efect, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sashavalentine a răspuns:

Incearca sapunul cu sulf la mine functioneaza~

| bibobia explică (pentru Sashavalentine):

Am sa incerc, mersi :* :* :* :*

| Sashavalentine a răspuns (pentru bibobia):

Cu placere big hug

6 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Orice crema nu te scapa in totalitate de cosuri.O sa dispara, dar o sa reapara.E pur si simplu adolescenta, grasimile si dulciurile...Incearca o cura cu infuzie de brusture sau musetel, 3 cani baute pe zi, ca o detoxifiere, sper sa functioneze. big grin

| Bathoryy a răspuns:

Incearca cu usturoi sau rosii/ pasta de tomate.

| bibobia explică (pentru Bathoryy):

Functioneaza?

| Bathoryy a răspuns (pentru bibobia):

La mine a functionat.