| MaAarYa a întrebat:

Buna as vrea sa slabesc cateva kg imi puteti da un sfat ce as putea sa fac? Mutumesc frumos dau funda ????

2 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

Salut, mananca in farfuri mai mici, bei mai multa apa, daca mai pui si un pic de sport, o sa mearga mai repede. Numai sa stii ca dureaza, intre o luna si ani, daca vrei sa slabesti sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt barbat si iti spun ca am slabit cu ajutorul batoanelor cu musli si biscuiti Belvita. laughing nu mai beau sucuri sau apa minerala. Nu mai mananc fast-food, pizza si rar mezeluri. Iar painea graham e singura paine care nu ingrasa. Am incercat si eu paine graham, dar e rea la gust. Nu stiu cate KG am slabit si in cat timp. Stiu doar ca aveam o geaca in care inainte statea stramt pe mine. Era sa ii rup si fermuarul din cauza la burta laughing. acum nu mai sta stramt. Deci am slabit laughing