| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc cateva kg si am aflat ca Arpfarm-capsula de slabit, ajuta.
Este adevarat? Cam cat slabesc si in cat timp?
As vrea raspunsuri de la cei care au incercat. big grin
Multumesc aniticipat!
Funda! :*

1 răspuns:
| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Îți spun din propria experință... și nu e de bine deloc.
Capsula asta de slăbit te face, da, să arăți mai bine în primele luni când o iei. Dar știi ce se întâmplă mai departe după ce oprești „tratamentul"?
Dacă te înfigi în mâncare sau dacă nu respecți o singură regulă când vine vorba de slăbit, iei dublu, adică te îngrași și mai rău. Și îți zic eu, după aia e și mai greu să le dai jos.
Cel mai bine este cu sportul și o dietă echilibrată. Aici schimbările se văd în timp, să știi, trebuie să ai răbdare.

Pupici!