| girllll a întrebat:

as vrea sa stiu daca am o voce buna! eu cred ca, cant groaznic...lasati-mi nr de telefon si va sun eu daca sunteti pe orange! sincer nu sunt genul de persoana care sa va sune sa faca misto de voi sau alte alea.lasati-mi nr in privat

am 15 ani si mi-ar placea sa cant dar cred ca nu am voce si de-asta vreau sa-mi spuna niste necunoscuti pentru ca ei te pot critica fara sa-i cunosti

1 răspuns:
| IepurashRocker a răspuns:

De ce nu te înregistrezi cu telefonul si postezi undeva înregistrarea ¿ happy sau vorbeste cu un profesor de muzicã, poate te ajutã...