| AlexyLuvvU a întrebat:

As vrea sa stiu daca la analize se vede ca am fumat...sau in cat timp dispare nicotina din sange. Funda happy

Răspuns Câştigător
| andreeamihele a răspuns:

La analizele de sange nu se vede daca fumezi sau nu. Iar nicotina din sange dispare greu, nu te poti lasa de fumat la fel de usor cum ai inceput sa fumezi.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In sange nu iese in schimb daca faci raze la plamani se vede imediat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.La analizele de sange nu se vede. Dar daca faci vreo radiografie de plamani, si daca ai ceva ani de cand fumezi, da.

Răspuns utilizator avertizat