| MudaHeg a întrebat:

Aș vrea să știu niște site-uri de cadouri frumoase, pentru a-i putea oferi iubitului meu ceva de neuitat. Am găsit o cutiuță frumoasă pe Emag cu 100 de mesaje de iubire, vreau să pun ceva dulce și să fac o scrisorică, dar mai vreau, totuși, să pun ceva în cutie. Îmi puteți da o părere? Mulțumesc.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine cumperi tu o cutie și îi faci tu bilețele personalizate... cu alea ce naiba să facă laughing) să discute cu prietenii lui care au primit și ei exact același lucru de la iubite? fiți originale. cadou ăla e cringe rău pentru că e ceva ce poate să aibă oricine. băieților oricum nu le plac cadourile romantice decât dacă e chiar ceva făcut din suflet cum ar fi să-i scrii tu bilețele alea, să fie ceva care să se potrivească DOAR LUI nu la alte milioane de băieți care primesc și ei asemenea pachet

| MudaHeg explică (pentru Adry05):

Uite, eu am spus doar, nu mă interesează ce spui tu, eu vreau sfaturi de la oameni care înțeleg, nu de la oameni care judecă. Și, stai calmă, are un singur prieten care nu a primit cadoul respectiv, nu iese la 'bere cu băieții', nu știu de fel de băieți/bărbați ați întâlnit voi, unele, care discutați despre ei ca și când ar fi toți la fel, dar îmi pare tare rău de voi!

| Adry05 a răspuns (pentru MudaHeg):

rolling on the floor)) mor ce proastă e asta

| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine ii cumperi o bratara de argint sau un tricou care ii place, fiindca pernele si cutiutele cu mesaje de dragoste ajung sub pat, fiindca baietii nu-s romantici si se jeneaza sa nu rada familia de el, sau prietenii.
Iti spun asta din experinta, fii-miu punea totul sub pat si inainte sa apaar iubita, le scotea.
Fii-mea pe de alta parte, iubea dulcegariile astea, cu pernute, canute, cescute, cutiute samd, dar azi cand este femeie matura, rade de naivitatile din copilarie.
Asadar, nu arunca banii pe lucruri inutile, care nu fac doi bani pentru un baiat, precum acea cutie cu mesaje, ia-i ceva practic, care sa-l bucure si sa-l poarte tot timpul!

| MudaHeg explică (pentru Violleta2022):

Avem brățară amândoi, iar el, de felul lui e un băiat foarte romantic. Nu se jenează de ai lui, părinții lui știu de noi, familiile noastre știu, ne facem rar cadouri dar și atunci când ne facem, știe toată familia. El a vorbit cu mama lui, i-a cerut sfaturi ce poate să-mi ia, deși eu nu i-am zis să ia. Facem 6 luni, și vreau ceva mai special. Brățară are, poze are, foarte multe chiar, nu știu ce aș putea să-i iau. M-am gândit și la un tricou, dar vreau ceva mai romantic. Oricum, vă mulțumesc mult pentru sfaturi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru MudaHeg):

Nu am spus nicaieri ca s-ar jena de parinti, ci de prietenii lui.
Nici fii-miu nu se jena de mine sau taica-su, ori sora-sa, ci numai de prietenii lui, care faceau misto pe seama lui cand ajungeau in camera la el sa vada pernuta cu declaratie sau alte mesaje scrise de iubire.
Este baiat! Toti vor sa para masculi, nu slabi, nu sub papucul iubitei. Intre ei baietii vor sa para duri, de aceea spun, ceea ce vor fetele nu este tocmai cu ceea ce vor baietii in materie de siproraii, dantelute, pernute, prostioare si scrisorele siropoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce farmec au biletele alea daca-s cumparate asalaughing