| BlackDoll a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra. Care tara credeti ca este mai frumoasa dintre Italia si Spania. Si dc?

3 răspunsuri:
| UnOmGanditor a răspuns:

Fiecare tara in parte are frumusetile ei..si dezavantajele desigur.
Vrei sa mergi in vacanta sau permanent? Eu cunosc doar Italia si daca vrei sa mergi permanent te pot ajuta cu experienta. Doar spune.

| BlackDoll explică (pentru UnOmGanditor):

Nu eu deja am fost in Italia am fost de la 4 ani dar am intrebat ca toti imi zc ca in Spania e mai frumos dar nu cred ...Mersi pentru raspuns

| adusTaR a răspuns:

Italia este mai frumoasa. De ce?
In Italia sunt mai multe locuri, muzee, monumente pe care le poti vizita.

+ italienii fac cea mai buna mancare. O pizza italieneasca e tocmai buna in momentul asta nu?

sper ca te-am ajutat FUNDA? big grin