| Aly250 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu daca pot sa iau proteine... vreau sa ma apuc de sala dar sunt cam slab am vz pe pronutrition niste proteine pro mass le spune. as vrea sa aflu cat mai multe raspunsuri de la voi.Multumesc

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Visezi la cai verzi pe pereti, pune mana si manaca sanatos, si totodata fa si sport, flotari, ridica greutati, si vei vedea ca poti avea un trup de invidiat si fara prostii(proteine)winking