| LoveCristina a întrebat:

As vrea sa va cer ceva poate va da putina bataie de cap. Joi avem xerbare xi nu stiu ce nebunie sau ceva sa facem sa fie mai deosebita de ce fac celalalte clase. Sa se tina minte toata scoala! Dau FUNDA + VOT DAR CAT MAI REPEDE MERSI!

3 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Ce-ar fi daca ati face coregrafia de la "Mosule ce tanar esti" melodia pe care o canta Andreea Balan laughing

| LoveCristina explică (pentru Gabitzzza):

Mi-ar Placea dar deja am facut coregafia pe Mariah Carey All I Want For Christam Is You!

| Gabitzzza a răspuns (pentru LoveCristina):

Aha deci ati gasit!