| narutolover1 a întrebat:

as vrea sa va intreb ce as putea face daca cea mai buna prietena a mea nu prea mai vorbeste cu mine de cand si-a facut prieten? Pur si simplu vorbeste cu el toata ziua iar mie nici nu imi mai raspunde la mesaje pentru ca vrea sa vorbeasca doar cu el...pentru ea poate am devenit o pierdere de timp. Si ma simt prost pentru ca eu nu vreau sa ne distantam.ce pot face?sad

Răspuns Câştigător
| CrissCr a răspuns:

Buna! E si normal ca prietena ta sa se comporte asa pentru ca e indragostita si vrea sa-si petreaca timpul cu iubitul ei cat mai mult.Eu zic ca nu-si da seama ca pe tine te neglijeaza, dar poti sa-i atragi atentia cu chestia asta si poate se indreapta lucrurile. Cu timpul o sa-si dea seama, ca doar sunteti cele mai bune prietene si trebuie sa fiti alaturi una de cealalta! Bafta!

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Te duci la ea acasa la 12 noaptea(dar ai grija sa nu fii vazuta, si aa da sa iti iei niste manusi pe maini), cauti un cutit in bucataria ei, fiindca daca il duci de acasa poti fi mai usor identificata, si de aici stii ce sa faci mai departe
Kkk, glumesc. N-o baga in seama. Raspunde-i cu aceeasi moneda. Cand o sa se desparta de el, va veni la tine, crede-ma.

| dana12848 a răspuns:

Poti s-o intrebi despre el prin mesaje ce a-ti vb..sau cv de genu sau poate e doar o periodata. daca realatiea e la incepu...sau ai putea incerca sa iti faci si tu un iubitwinkingtrebuie sa o intelegi pentru ca fiori dragostei nu se compara cu cei ai prietenieilaughing

| kevincube a răspuns:

Gândeşte-te că poate ea te-ar fi vrut pe tine deoarece vorbea atât de mult cu tine înainte să-şi găsească iubit. Greşeala ta a fost că tu nu făceai nimic înafară de a-i fi un prieten iar ea poate voia ceva mai mult dar văzând că tu nu faci nimic mai mult şi-a căutat şi găsit pe altcineva iar acum vrea să te uite petrecându-şi timpul doar cu iubitul ei şi ne mai vorbind deloc cu tine.