| MihaCool99 a întrebat:

As vrea sa va intreb.ce cadou as putea sa ii iau unei prietene foarte bune care implineste 13 ani? As vrea sa ii iau ceva special dar nu stiu cebig grin. Aveti vreo idee?
Funditaa:X

Răspuns Câştigător
| fetitzaplinadevise a răspuns:

Pai... poti sa-i faci un colaj foto, cu diferite poze cu voi doua. Asta ar fi foarte dragut si va tine minte acest cadou pentru tot restul vietii.

6 răspunsuri:
| Alinaame a răspuns:

O bratara cu un porumbel, asta semnifica prietenia dintre voi.

| anonymous09 a răspuns:

O rama foto in care sunteti voi doua, o bratara, ceva semnificativ

| floppy98 a răspuns:

Chiloti tanga niste prezervative si o camera la hotel laughing

| MihaCool99 explică (pentru floppy98):

Nu am nevoie de asemenea raspunsuri si sa stii ca nu esti amuzant deloc.

| Samurah a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce poate purta, nu poate fi obligata sa-l dea jos...De exemplu un ceas, sau 2 de acelasi fel sa purtati aman2 la fel.

| MeRazvan a răspuns:

Un parfum, sau 2 bratari / lantisoare la fel, sa aveti amandoua...