| Mexx99 a întrebat:

As vrea sa va intreb pe cei care ati vizitat Londra, daca se merita sa mergi cu avionul ( mi-e frica ) sau cu masina personala.Ma refer la faptul ca daca cineva vrea sa se mute acolo. Eu zic ca, ar fi mai frumos chiar daca e mai lung drumul si mai scump, adica am putea vizita mai multe tari si obiective turistice. Stiu ca, cu avionul ar fi vreo 2 ore, cat ar dura cu masina? Si cam cat ar costa drumul cu masina?
Funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu avionul sunt vreo 4 ore... cu masina vreo 2 zile daca nu te opresti...

drumul cu masina te ajunge mult mai mult decat un zbor cu wizz air spre exemplu, doar daca sunteti 4 persoane iese ceva mai ieftin