| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna!

As vrea si eu niste statusuri de genu:
~Esti patetic si tu sti...nu mai cred in jucarii... tu mereu crezi ca pun bothu, hai ca`o faci pe idiothu

sau

~mintzi ieftin si prost,,, iti stiu replicile pe derost, ce urmeaza sa zici sti eu dinainte, mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte, voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

~Are numai 15 ani si nu stie c simte... Astazi te iubeste.Maine te mintelaughing... Dar nu incerka s`o schimbi. Asa e ea! Dk ie a lui.Nu poate fi si a taraised eyebrows

va roggggg dati-mi si mie...

Dau F~U~N~D~I~T~Z~A`la cele mai frumoase:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

De azi poti sa apartii oricui... Nu mai e treaba mea! N-ai inteles ca am tinut la tine fara interes, iar acum ma intorc la cum eram bineinteles!

Spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat, imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte.

Ai grija de tine, si de tarfa ta. Sa te doara inima cand te uiti la poza mea!

Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare acum nu-ti convine, dar incet, incet calc pe urmele tale si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare!

Te uiti ca Fraierul in trecut... Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut Cand ma Vezi ca Zambesc frumos... Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost.

Nu am spus ca nu te aud.Am spus doar ca nu te ascult. tu ma vorbesti doar de rau. Nu am timp de rasul tau. Am o treaba importanta. Sa devin mai Figuranta.winking

Când mi-a fost în viaţă bine ca un şarpe stăte-ai numai lângă mine, când mi-a fost viaţa amară ma-i lăsat ca pe un tren în gară prea multe vorbe n-au rost aş da orice să uit ce a fost ai plecat, plecat să fii şi la mine să nu mai vii!

6 răspunsuri:
| PrivateGod a răspuns:

Oklaughing. Acele mesaje sunt de-a dreptul patetice.Copy/paste de pe "gooagle". Daca vrei sa impresionezi incearca ceva original si compus de tine, ceva care sa iti exprime propile sentimente si stari nu toate mesajele esuate de pe net.

| idc a răspuns:

Nu cred care are legatura cu ce vrei tu dar iti dau si eu cateva statusuri amuzante:
1. When I go la brat cu tine Ma simt very magulit Caci are looking toti la mine Oh, I`m so, so fericit.
2. You are totul pentru mine And i want sa ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Caci we nu ne potrivim…

| anonymus12345 a răspuns:

Statusuri de pitipoance\cocalari call meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.statusuri.ro cel mai bun site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai fain status: "Pitipoanca semianalfabeta, caut copac. Funie si osanza am eu."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se citeste ''bothu''? H-ul e mut?