| Gny_Ioana_1999 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri despre femei, iubire si dragoste pierduta

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Femeia-i ca o pisica, trebuie sa te joci cu ea si sa tii jucaria aproape de ea ca s-o vada, insa destul de departe ca sa n-o poata ajunge. Atingi notele corecte la pian si vei crea o sinfonie. Insa ce tine de dragoste pierduta, inceteaza sa te gandesti la ea, ca lumea-i plina de "posibilotati". Nu este o fata care nu a iesit dimineata din casa, care sa nu fie gata sa fie cucerita si iubita.

| Purcărean a răspuns:

Păi cu femeile trebuie să te porți frumos să le complimentezi şi mai ales să se simtă apreciate.
Nu încerca să le pui nişte întrebări fără sens şi neimportante, când vorbeşti cu ea trebui să se simtă în largul ei.

| Roxana_Roxy_1998_kWbE a răspuns:

Intr-o lume dominata de bani, ce valoare mai au sentimentele;

Daca ai facut-o sa planga, nu o meriti! Nu uita, ca altul o va face sa zambeasca, caci asta merita o femeie!