| DeEa_4814 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri pentru un baiat cu care am stat o lunabig grin cum ca el a stat cu mine doar pentru...intelegetzi voi.si ca nu a reusit chestia asta.
(el i-a zis unei prietene de-a mea ca doar pentru asta a stat cu mine ca el are p altknva...pnm)as vrea un status cum ca e un fraier...si ca nu a obtinut ceea ce a vrutwinking

funda cele mai frum si mtee:X

2 răspunsuri:
| Drăăă a răspuns:

Se spune că vremea e frumoasă atunci când în suflet e soare. Se spune că ploaia e mai rece când în suflet te doare. Se spune că vântul nu bate atunci când iubesti?! Dar când frunzele se mişcă, să ştii doar că TE IUBESC!

Câte stele vor muri fără să simt? Câtă vreme va trece fără să te ating? Câte strigăte de dor se vor pierde-n vânt? Câte zile voi trăi cu tine-n gând?!

Iubirea…… ce rost are să iubeşti dacă niciodata nu ai parte de ea?!

S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai ţin la tine, viaţa mea se învârte ca un zar de când nu mai eşti cu mine, nici nu ştiu ce drum să mai aleg, amintirile vreau să le şterg şi aştept un semn de ce nu vii când eu te chem…

| DeEa_4814 explică:

straight face.ce am cerut eu.si ce status`uri mi-ai dat tustraight facestraight face oh go on