| anonimusspartacus a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri prietenul meu e plecat din localitate si cand va veni acasa pleaca in italia si imi este dor de el aveti ceva statusuri sa isi dea seama cat de dor imi e de el

6 răspunsuri:
| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Buna.batting eyelashes
uite nu vrea sa te dezamagesc sau nahh sa te descurajez.nici gand:*. atat iti zic ca relatiile la distanta nu tin.stiu prea bine.din pacate asta`i adevarustraight face.scuze`. daca tea deranjat;*. sper la voi sa tina. laughing[>;; d

| Issa_3404 a răspuns:

Despartiti dar impreuna `:x

Parcă secundele sunt ore când nu eşti lângă mine`:(

poti asculta melodia asta : http://www.trilulilu.ro/Cosma10/0d9c24e6ba5a68

| madalina_2793 a răspuns:

Doua inimi despartite...dar impreuna:X

| madalina_2793 a răspuns:

A si nu te lua dupa andreea, daca ea a patit`o nu asa se intampla la toata lumea. iubi meu e plecat de 2 ani si la vara ma maritwinking

| Ayshaa a răspuns (pentru madalina_2793):

Da asa e nu toate relatiile sunt la fel. apropo e ceva ciudat ca si eu azi a plecat iubitul meu si el s-a dus in Italia si mi-a zis ca maxim o luna se intoarce. il iubesc enorm de mult iar el cred ca si mai mult si mi-a dovedit asta daca iubesti cu adevarat si ai un suflet curat crede-ma ti se implineste dorinta :* :*

| alinush007 a răspuns:

Doamne. daca il iubesti cuvintele vin de la sine. nu trebuie un status anume sa ii zici ca tie dor de el