| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu sa aflu ate ceva despre anumite persoane...prieteni...pe net...se poate.am auzit ca cica da... dar habar n-am cum.va rog spuneti.mi...cum...mersi...

xoxo

2 răspunsuri:
| Skadred a răspuns:

Eo unul nu cred ca se poate.....decath daca vreo`un prieten de al tau o fi postath ceva pe un blog sau site despre el iar tu sa citesti ceea ce el a postath...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, decat sa aiba diferite conturi pe net, pe diferite site-uri si sa citesti tu ce a scris despre el/ea.
Ceva de genu "baza de date" n'ai sa gasesti niciodata! Adica este dar nu avem noi cum sa vedem ce scrie acolohappy