| Floripiticuta a întrebat:

As vrea și eu să slăbesc în zona coapselor, dar nu știu cum! Nu pot alerga, căci, oamenii de aici sunt rai și rad de tine. Și nici sala nu am aproape de locul unde stau. Ceva exerciții pentru începători? Puteți va rog sa îmi recomandați ce sa fac? Eu m-am gândit la 300 de genoflexiuni pe zi. Ce ziceți, e bine?

Dau fundă?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti pe Youtube gramada

| Floripiticuta explică (pentru Adry05):

Vreau în scris niște exerciți, nu video. E mult mai ușor să le citești decât să le vezi.
Părerea mea?

| Adry05 a răspuns (pentru Floripiticuta):

Cum naiba sa fie mai usor sa le citrsti decat sa le vezi laughing)) te uiti acolo, vezi ce face ala, faci ca el, asa stai si citesti fiecare centimetru in care sa muti mana? Si ai si scrise pe google gramezi, trebuie doar sa cauti.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ajuta cu nimic genoflexiunile, pentru coapse, dar ajuta alergatul pe jos sau cu bicicleta, cam 2-3 ore pe zi si in cateva luni se vad modificarile.