| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cam cat mai este pretul pe la Vodafone la un Samsung Corby? Va rog dati`mi raspunsul in lei nu in euro. Cel care raspunde primul corect primeste funda :*:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai` eu am Samsung corby buuut... eu l.am luat cu 9 euro pe atunci 3 milioane la abonament... momentan fara abonament este vreo 5 milioanewinking

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

P. S daca te refereai pe abonament e 120 lei cu abonament Vodafone complete 500 pe 2 ani.