| skumpikkk a întrebat:

as vrea si eu sa stiu ceva castile de la calculator nu mai merg dar daca rotesc de rotita aia la care dai mai tare mai incet se aude ceva ar mai merge sau nu?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă e potenţiometrul de vină ( care este acţionat de acea rotiţă cum spui tu ) se poate renunţa la acel reglaj legând direct căştile şi atunci rămâi cu reglajul de volum al compului.

1 răspuns:
| DizI a răspuns:

Daca ai apsat bine acolo in spate,atunci ar putea sa fie de la casti, deci cumparati altele, sau imprumuta sa vezi daca merg alte casti daca merg inseamna ca e castline de vina bafta funda?