| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Buna! Aseară a dat mesaj fratele mai mare a fostului și a mai dat mesaj în același timp un tip care a zis să ieșim fix in seara aia și eu nici nu-l cunoșteam.In seara asta a dat iar și a zis daca vrea să ieșim în seara asta și normal am zis nu, după a zis că poate mâine ar fi ok.Si faza e că îmi dau mesaj în același timp și pare ceva dubios.Ala m-a întrebat dacă am surori sau frați și i-am zis că am un frate. După a început să zică că părinții lui sunt despărțiți și nu știu ce din cauza alcoolului. Zice sa cred ce vreau că el vb serios.Ce sa cred? Și l-am întrebat pe fratele lui ăla daca are vreo treabă cu el și a zis că nu, a zis că n-are cu cine ieși pe drum ....wtf.Hai Ajutați-mă va rog

Răspuns Câştigător
| AmandinaDragan a răspuns:

Fostul te paseaza altuia. Clasic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iesi cu amandoi.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ignora-l pur si simplu.

| VelicanEmilia a răspuns:

N-am inteles nimic! Invata-te sa te exprimi, ca am citit 5 ori si tot n-am prins ideea straight face