| RTA90 a întrebat:

Aseara am sters Yahoo Messenger-ul din Control Panel, apoi am vrut sa instalez Messenger 10 si a mers, pentru ca eu il stersesem ca aveam 11 si nu mergea instalat 10 peste 11. Cand vreau sa ma loghez imi ramane blocat, am stat pe Yahoo Mail si cand am incercat din nou sa ma loghez m-a scos de pe Yahoo Mail dar tot blocat ramanea. am dat si restart si azi de dimineata am incercat iar si tot nu merge. Stie cineva care ar putea fi problema? Dau fundita! Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| georgik99 a răspuns:

E posibil sa fie de la Yahoo. Sterge Yahoo! Messenger, si downloadeaza-l pe cel 11 de la ei de pe site (http://messenger.yahoo.com/beta/win ) si instaleaza-l. daca nici atunci nu merge e o problema de registrii din windows, asa ca va trebui un repair sau reinstalat windows...