| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Aseara fata de care imi place a fost la un majorat si cand a venit acasa, pe la 4 mi-a scris ca a fost un baiat cu care s-a sarutat si care a crezut ca e interesata de ea, dar la sfarsitul serii l-a vazut cu alta fata si s-a simtit prost. Dar e adevarat ca a si baut. Credeti ca ma place si ea si a vrut doar sa ma faca gelos? Credeti ca a inventat? Adica eu nu i-as fi spus ca m-am sarutat cu o fata si chestii de genul. Habar nu am ce sa mai cred.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Esti in friendzone. Deci te place, dar doar ca un frate, nimic mai mult. Deci prin urmare nu a vrut sa te faca gelos, si nici nu a inventat, doar cauta o consolare in tine ca o buna prietena ce esti, asta corectie "prieten".

| Elide a răspuns:

De unde sa stim noi, cei de pe TPU daca ea minte sau nu, îmi dau seama ce caracter are de pune botu' la orice "badboy"si nici macar nu se cunosc bine poate nu ii stia nici numele laughing și tu dacă ești în friendzone i.ati adio!