| Andraanda a întrebat:

Ash vrea sa va poon o intrebare.:laughing. Care joaca metin2 :@. Sau orice fel de metin? sv pv si din astea laughing? Sau daca nu jucatzi ce parere aveti despre el.happy

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Pai provoaca dependenta, chiar mai mare decat provoaca Counter-Strike si joci foarte mult, dar castigi cam putin. Daca nu bagi reali in joc ca sa cumperi inelul experiantei si sa cresti in nivel mai repede, atunci trebuie sa joci mult pentru un castig cam mic. Daca ai nivelul 35 si ai cal armat, o sa cresti mai repede, pentru ca poti sa infrunti montri mai puternici si daca inamicul are nivel mai mare decat tine, ofera mai multa experienta. Asta depinde de jucator. Unii considera ca e usor sa cresti in nivel, iar altii considera ca e cam greu. Depinde de starea fiecaruia. Daca vrei sa cresti repede, joaca pe un server privat. Eu nu am incredere in serverele private ca acelea contin mai multe buguri si mai multi hackeri decat serverele obisnuite.

3 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Cum a zis si lexutz provoaca dar e super daca vrei joaca metin2rospeed de luni se redeschide happy

| LexUTz a răspuns:

Este un joc fain zic eu care din cate am auzit provoaca dependeta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da joc:X pe ro am lv 43rolling on the floor si pe priv am lv 100... (ro-hydra)