| EMYnescu a întrebat:

Buna asi dori sa-mi cumpar un ATV de 125cm2 sau mai mare sau mai mic depinde dar sa fie bun nu conteaza marca, poate sa fie si la mana a2a dar sa nu fie prea scump adica sa nu depaseasca 500 de euro, mentionez ca am 14 ani. (spuneti-mi parerile voastre)

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Din cate stiu se cere permis si daca te prinde politia parintilor tai se taie automat drepturile parintesti deci cred ca ar fi cazul sa mai astepti

| EMYnescu explică:

Nu conteaza si stau la tara intr-un sat vreau sa-l folosesc la treburile gospodaresti pe camp etc...

| lacrimanegru a răspuns:

Pentru ca eu am un atv si e de 200 cc e foarte frumos. ia orice in afara de cele chinezesti. nu stiu daca au in Romania ca n-am mai fost de 8 ani acasa, locuiesc in grecia, dar cauta KIMCO. sunt bune, se gasesc piese de schimb si rezista foarte mult. si cele la mana a doua sunt bune. mult succes