| LittleBlackAngel a întrebat:

.Asi vrea si eu niste replici pentru a insulta pe cineva atunci cand ma cert.Am in clasa o fata mai inervanta care se cearta cu toti..si de curand ma cam enerveaza si pe mine.Asi vrea s-o fac sa se simta prost in fata colegilor, atunci cand ma cert cu ea cu niste replici.Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| gabriela15gabigaby a răspuns:

Ala e mersul tau sau doar iti bati joc de asfalt?
Toata lumea trebuie sa existe, dar de ce tocmai tu?!
Imi dai o poza cu tine? Vreau sa ii arat mamei ca exista extraterestri
O zi fara tine e ca o luna de vacanta.
Ala e capul tau sau gatului tau ii creste un balon?
Auzi, nu te-au rugat niciodata parintii sa fugi de-acasa?
Tu ai arata bine in ceva lung, curgator.....Nil, Amazon...
Sper ca ti-au placut laughing

3 răspunsuri:
| FaraNume2 a răspuns:

1. as ***
2. enervanta ***
3.Nu-ti trebuie replici pentru a te certa cu cineva. Ignor-o pur si simplu. Daca ea e enervanta nu fi si tu!
happy

| LittleBlackAngel explică (pentru FaraNume2):

Toti sunteti cu ignoratul..Am cerut replici. Daca nu stii ...pa.nu ma iei tu pe mine cu d`astea...

| gabriela15gabigaby a răspuns:

Si mai stiu si altele :
Tu faci orice om sa aprecieze linistea.
Orice fata are dreptul de a fi urata, dar tu abuzezi de acest drept.
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!
Hai, spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar zece secunde.
Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere!
Sper ca iti plac aceste replici! laughing