| Dragos_Evolette_1990 a întrebat:

Astăzi am pus pe Instagram 2 poze la care s-a uitat și fostul meu iubit, ciudat e ca mi-a apărut doar la a doua poza că a văzut.
1) Cum e posibil să nu te uiți la prima poză si să te uiți direct la a doua?
2) Sau de ce nu mi-a apărut decât la a doua poza ca a văzut?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Ioneasco, citeste mai bine intrebarea. Mai mult ca sigur s-a referit ca la story s-a uitat doar la a 2 a poza ceea ce e practic imposibil pe Instagram pentru ca daca cineva are mai multe story-uri nu poti sa te uiti la a 2 a, a 3 a, a 4 a etc fara sa te uiti la prima.

Probabil explicatia e ca a fost o eroare, eu nu am vazut sa se intample asta dar nu se stie niciodata...