| Maya_2495 a întrebat:

Buna astazi este ziua surorii mele si i-am cumparat cateva chestii mici, nu stiu cum sa i le dau... va rog ajutor, va dau fundita ...multumesc

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Simplu ii pui intr-o punguta de cadou si ii spui la multi ani!kiss

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pey eu te-as sfatui sa le pui intr-o punguta mica de cadou se gasesc la magazin si cred ca mai mult de 1 leu nu e. Si dupa te duci la ea ii spui la Multi Ani ii dai cadoul si o strangi in brate happy. O sa-si dea seama ca te-ai gandit la ea si ca ai incercat sa o faci sa se simta bine.
Sa-i spui La Multi Ani din partea mea happy
SUCCES!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Te duci la ea o iei in brate ii zici la multi ani si ii dai codoul si ii zici o mica atentie din partea ta.

| federerdinamo a răspuns:

Iei o punguta foarte mica de cadou. Te duci la ea si ii spui inchide ochii si intinde mainile. Iar tu ii pui cadoul in palme:*:*:*
sper ca te-am ajutat putinbig grin

| buburuza_7398 a răspuns:

Te duci la ea... o iei in brate si ii spui La multi ani! Apoi ii intanzi palmele cu lucrusoarele pe care i le-ai luat si ii spui "Sper sa iti placa". happy mult noroc:*