| botik_3241 a întrebat:

Buna!:*
Astazi sunt preselectiile pentru Balul Bobocilor si as vrea sa ma ajutati. Stiu ca acolo trebuie sa ma prezint, sa spun si poate sa si arat ce imi place sa fac( sa dansez, sa cant), dar am nevoie de o prezentare mai "Speciala". As vrea sa imi dati o ideehappy
va roooogpuppy dog eyes Chiar vreau sa trec de preselectii si poate chiar sa ajung Misslaughing
Funda:*:*:*:X:X:X
A, si imi trebuie asta rapidbig grin

2 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Neata,cand te inscri la balul bobocilor,nu trebuie sa stii sa dansezi,sa canti sau sa faci ceva special. Acolo o sa te intrebe cati ani ai,liceul,inaltimea, greutatea, daca stii sa mergi pe tocuri, iti va arata probele, iti va lua dimensiunile si atat. Nimic mai mult si in seara balului defilezi pe acolo

| botik_3241 explică (pentru Alice):

Ok.Cum spui tu. Dar stiu ca in scoala noastra nu ne intreba cineva ceva, ne pune pe noi sa ne prezentam, iar eu la partea cu prezentarea nu stau chiar asa de bine. Mai ales ca mai sunt si alte fete "mai ceva" ca mine. Si chiar sa vrea sa trec de preselectia aia. Imi doream o idee pentru o prezentare un pic mai comica, ca juriul sa nu se uite la mine plictisit. Vreau sa "ii ridic de pe scaune" cum s-ar zice.
Ma poti ajuta?