| Sharleen a întrebat:

Buna, astazi urmeaza sa cumpar un catelus, ma puteti ajuta cu numele? Este baietel, vreau un nume potrivit...eu m-am gandit la Pujfi dar nu stiu ce sa zic...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E extrem de folosit Puf, mai ales la bichoni... Unde ma duc s vad un catel si intreb cum il cheama deja ma astept sa aud Pufy. In 80% din cazuri pufy a fost.

| Unicorni26 a răspuns:

Ozzy

| Dia1029 a răspuns:

Nero,Aky
Shen,Alfy
Toto,Lucky
Cookie,Blacky

| Emmaem1 a răspuns:

Pufi e msi mult de fetiță. Poți căuta pe Google, îți v-a da mii și sute de nume din care să alegi big grin Îți mai dau eu câteva : Pako, Aki