| kikirikikikiki a întrebat:

Atunci când întâlnești un șef sau o persoană care vrei sa te dai pe lângă ea, ce expresii de a pupa in fund știți?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai, că esti amuzant!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să folosești expresia.
Pupate-aș în. Fiindcă nu folosești cuvântul, nu se încadreză în.

| untipoarecare7590 a răspuns:

Spune-i ca ai observat ca pare un om serios si ca tie iti place sa lucrezi cu oameni seriosi. Asta e un compliment corespunzator pe care i l-ai putea face, care te ajuta si pe tine sa cresti in ochii lui si care nici nu se incadreaza la pupincurism