| elena_3672 a întrebat:

Bunahappyatunci cand vreau sa vad un clip pe youtube sau un film mi se blocheaza calculatorul, se aude un sunet in unitate si apoi se restarteaza.am instalat un alt adobe flash player dar tot asa face.va rog, daca stiti, sa ma >ajutati.big grin

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai mai da si niste detalii... ce bine ar fi. In principiu, e posibil sa fie din cauza driverelor, a racirii insuficiente a unitatii, poate chiar supraincalzire combinata cu o sursa de alimentare "pe duca"... si nu numai.