| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Auzitii ce pot lua din Gara de Nord catre Aeroportul Otopeni...am auzit ca este un tren din Gara de nord spre Otopeni
Care sunteti din Bucuresti stitii?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un taxi iti ia minim 200 de lei pana la Otopeni.
E intr-adevar un tren si e foarte comod (nu e aglomerat, face transfer intr-un mirobuz si te duce fix pana la usa terminalului).
Uite aici orarul: http://www.faraway.ro/......oanda1.pdf

5 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Pfoaaa, cred ca un taxiu o sa iti ia cel putin 50 de lei.
Poti ajunge si cu trenul, nu stiu cum este exact treaba cu trenul, oricum trenul ala duce pana aproape de aeroport si de acolo mai trebuie luat un autobuz, dar cel mai usor este cu linia expres 780 care pleaca de la Gara de Nord si ajunge direct la aeroport, o calatorie costa 3, 5 lei.
Sau daca mai astepti vreo 15-20 de ani poti lua si metroulhee hee

| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti, dar, cred ca ai putea lua un taxi.

| sorin16 a răspuns:

Poti lua unul din trenurile astea: http://infofer.ro/......tp?/R3.asp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la gara de nord poti lua 780. si capatul este fix la aeroportul otopeni. multa bafta :*

| katy666 a răspuns:

Buna buna. da asa este.sunt din bucuresti si in gara de nord gasesti un tren care te duce fix la aeroport.trenul se numeste ‘Henri Coanda Expres'. pretul biletului este de 6 lei(acum nu stiu daca e la felbig grin ) ore in care circula 05. 15 - 23. 23. sper sa iti fie de folos.:*