| m5andrei a întrebat:

Aveti idee daca la Kaufland angajeaza la 14 ani la impartit Pliante/ziare? Offer Funda. Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Leammy0804 a răspuns:

Nu prea cred. Caci si eu as vrea sa ma angajez si am doar 13 la anul. Nu pra cred ca in europa se poate lucra pe la 14-15 ani sau mai putin de 18. Nu stiu de ce su se poate? In america ai voie sa lucrezi la ziare si la alte lucruri chiar la 8 ani! Iti dai seama? Okay sper ca ti-am fost de ajutor prieten drag. Whish you good luck!

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu știu dacă angajează pentru ziare sau pliante , însă știu sigur că angajează pentru a face reclamă la ceai lipton/ciocolată milka/cremă NIVEA ,ș.a.m.d. Tot ce trebuie să faci este să stai în picioare la un stand cu ciocolate sau ceaiuri.
Baftă!